Kedves Szülők!
A nyári ügyeleti renddel kapcsolatban szeretnénk néhány információt megosztani Önökkel.
- Intézményünk 2026. június 22.-július 19.- ig zárva tart. A zárás alatt felmerült kérdésekre, bejelentésekre csak emailban, a nyitás napjától tudunk válaszolni.
- A nyitás napjától telefonon is elérhetők leszünk, reggel 7.00-17.00-ig. Megértésüket köszönjük.
- A nyári igényfelmérő lapokon bejelöltek szerint várjuk a gyerekeket óvodába.
A MENZA PURE szülői felület június 22- augusztus 31.-ig lezárásra került, étkezés lemondásokat az etkezes@tunderkertovoda.hu címen tudnak bejelenteni. Kérem a nyári ügyelet alatt is tartsák szem előtt a 24 órás lemondást, ellenkező esetben a megrendelt étkezés az ingyenesség megtartása mellett leszámlázásra kerül.
- A zárás alatti Bálint Ágnes Óvodai ügyeletet kérők június 18.-ig kérhetik az étkezés lemondásokat, illetve változtatásokat a megjelölt napokban. Később lemondást nem tudunk elfogadni. Az ügyeletes óvodában nem tudnak étkezést rendelni/ lemondani. Megértésüket köszönjük!
- Azoknak a nagycsoportos gyermekeknek, akik iskolába mennek és túlfizetésük van, szeptember hó folyamán a túlfizetés összegét megadott bankszámlára visszautaljuk.
- 2026. július 20-tól óvodánkban várjuk az ügyeletet igénylőket.
- Az étkezési díjat fizető szülők kérjük a nyitásig utalják át a júliusi előleget, ellenkező esetben nem tudunk étkezést rendelni.
Az előző évekhez hasonlóan kérünk szépen jellel ellátott kulacsokat, ágyneműt, és mindenkitől tisztasági csomagot. (papírzsebkendő, wc papír, szalvéta, foly. szappan, papírkéztörlő)
Szem előtt tartjuk, hogy a gyermekek csoporttársaikkal legyenek együtt az ügyeleti csoportelosztásnál is.
A napirenden nem változtatunk, reggel 8.30-ig van gyülekező, délben 12.45-től lehet a gyermekeket hazavinni.
Ha az időjárás engedi, reggelente az udvaron gyülekezünk.
A zsákokban kérjük mindenkinek legyen váltóruha, fehérnemű, fürdőruha/fürdőnadrág, és lehetőség szerint egy kis tubus naptej.
Nagy hőség esetén vízpermettel hűsítjük a gyerekeket, de ezt az óvoda facebook zárt csoportjában előre jelezzük.
Mindenkinek szép nyarat, jó pihenést kívánunk!
Az Óvoda dolgozói